Menu

GEEN Baan-activiteiten t/m 31 maart

Beste deelnemers en vrijwilligers van de Baan,

Het is jullie waarschijnlijk niet ontgaan dat het Coronavirus Nederland heeft bereikt. Dit virus kan de ziekte COVID-19 veroorzaken.

De Baan heeft de ontwikkelingen rondom het virus op de voet gevolgd. En we zijn tot de conclusie gekomen om alle activiteiten van onze stichting in de maand maart op te schorten, ook de activiteiten op andere locaties dan ons eigen pand.

Dat betekent dat de activiteiten in ieder geval met ingang van 12 maart tot en met 31 maart 2020 niet doorgaan.

We vinden het niet verantwoord, gezien de meest recente ontwikkelingen rondom het virus, om de geplande activiteiten te laten doorgaan. Dit heeft te maken met de oproep van de regering tot sociale onthouding, maar ook zeker met de kwetsbaarheid van onze doelgroep. Uiteraard nemen we dit besluit met pijn in het hart, maar er is niets belangrijker dan gezondheid.

De komende weken blijven we de richtlijnen van het RIVM en de GGD volgen. Verdere updates over onze activiteiten zullen we via www.stichtingdebaan.nl website en onze nieuwsbrief delen. Je kunt je hier aanmelden voor onze nieuwsbrief.

Elke donderdag bekijken wij de situatie opnieuw en zullen we besluiten of we de activiteiten weer hervatten of niet.

Met vriendelijke groeten,

Steven Hauwaerts, Directeur Stichting de Baan
Marie-Jose Driessen, Voorzitter Bestuur Stichting de Baan